hlavní stránka

Školení k silniční nákladní dopravě

Provozování silniční nákladní vnitrostátní dopravy po novelizacích předpisů

v souladu se změnami a novinkami v evropské i národní legislativě účinnými po 1.7. 2006

Prezentace probíhá vždy od 8,30 do 9 hodin. V případě, že Vám uvedený termín nevyhovuje, zavolejte nám nebo napište nejlépe elektronickou poštou a my Vám sdělíme termíny školení v okolních městech. Chcete-li být informován o všech dalších termínech školení, případně jiných našich aktivitách, zašlete nám svou e-mailovou adresu.

Program školení:

Aktuální znění zákonů, vyhlášek, nařízení EU, pokynů, výkladů a jiných informací týkajících se provozování silniční nákladní vnitrostátní dopravy. Jednotlivé body školení se shodují s obsahem příručky ke školení – Přehled předpisů v silniční nákladní dopravě, kterou obdrží každý účastník.

Aktuální témata:

Digitální tachografy a paměťové karty, bodový systém, zadržení řidičského průkazu, psychologické a EEG vyšetření, změny pravidel silničního provozu, zpřísnění sankcí, rozšíření pravomocí kontrolních orgánů; doby řízení, odpočinku, bezpečnostních přestávek, jejich prokazování; pracovní doba, elektronické mýto a další.

Publikaci, kterou obdrží každý účastník, lze objednat i samostatně.

Lektorem školení je Ing. Březina Jiří, dlouholetý odborník v oblasti legislativy silniční nákladní dopravy.

Při školení Vás stručně seznámíme i s naším softwarem pro komplexní nebo dílčí zpracování dat na dopravním středisku a v autodílně. Školení trvá cca do 14:00 hodin.

Aktuální termíny a ceny naleznete na www.softcar.cz.