hlavní stránka

O informačním systému QI

QI je komplexní podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. V současné době ho používá více než půl tisíce firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce.

Informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

Tvůrcem Prvního elastického informačního systému je společnost DC Concept a.s.

Informační systém QI je:

Komplexní podnikový software

Zahrnuje funkce, které pomáhají spravovat a řídit veškeré běžné činnosti ve firmě.

Prověřený zákazníky

V současné době používá systém QI 20 000 uživatelů ve více než 500 firmách z oblasti výroby, obchodu a služeb.

První skutečně elastický systém

Všechny části informačního systému QI jsou navzájem propojené, ale navíc fungují i samostatně. Takže si můžete pořídit jednoduchou aplikaci a když se Vám osvědčí, postupně přidáte další. Jednotlivé části systému lze bez problému přizpůsobit individuálním potřebám zákazníků.

Lehký a spolehlivý

Podnikový systém QI vznikal od počátku jako komplexní software. Jeho nadčasová architektura tak umožnila postupně doplňovat funkčnost, aniž by se systém zahltil spojovacími můstky a duplikovanými daty. V QI je každý údaj pouze jedenkrát, takže je lehký, rychlý a přehledný.

Postavený na špičkové technologii

Systém QI má v sobě zaintegrovaný QI Builder, což je jedinečný vývojový nástroj, který dokáže věrně modelovat realitu. S QI Builderem je možné vyvíjet a upravovat databázové aplikace až 8x rychleji než pomocí všech v současnosti známých vývojových prostředků. To umožňuje tvůrcům rychle modifikovat informační systém pro potřeby klienta a zároveň šetřit jejich peněženku.

Za rozumnou cenu

Cena systému QI se přizpůsobí Vaší momentální situaci, platíte jen za to, co skutečně používáte. Systém je možné průběžně rozšiřovat, ale také (jako jediný na českém trhu) zužovat.

5 hlavních důvodů proč si vybrat QI

  1. QI poskytuje okamžitý a spolehlivý obraz firmy, čímž usnadňuje a urychluje manažerská rozhodnutí
  2. QI dokáže ve velmi krátké době a za plného provozu reagovat na všechny změny probíhající uvnitř i vně firmy
  3. Poskytujeme technický a poradenský servis 24 hodin denně 7 dnů v týdnu
  4. Náklady na pořízení QI a následný provoz systému jsou velmi nízké v porovnání s přinášenými možnostmi
  5. QI má jednoduché intuitivní ovládání a práci s ním zvládne každý.
logo QI